O nás


Vitajte v našom obchode špecializujúcom sa na hydroizolácie - spoločnosti, ktorá sa tomuto oboru venuje s vášňou a odbornosťou už od roku 2007. Od tej doby sme si vybudovali solídnu reputáciu ako spoľahlivý dodávateľ kvalitných hydroizolačných materiálov a profesionálnych služieb. Naša firma ponúka široký sortiment hydroizolačných produktov, ktoré sú navrhnuté tak, aby splnili najvyššie štandardy kvality a účinnosti. Bez ohľadu na to, či potrebujete hydroizoláciu pre strechy, podlahy, terasy alebo podzemné konštrukcie, máme pre vás riešenie, ktoré bude presne zodpovedať vašim potrebám. V našom sortimente nájdete produkty od popredných výrobcov v obore, čo zaručuje nielen vysokú kvalitu, ale aj spoľahlivosť. Sme hrdí na to, že sme autorizovaným dodávateľom hydroizolačných materiálov od spoločnosti Durorach, ktorá je známa svojou inovatívnou technológiou a vysokou úrovňou výkonnosti svojich produktov. S Durorachom na vašej strane môžete mať istotu, že vaše hydroizolačné potreby budú plne uspokojené.

Naše spolupráce


Píšu o nás


Reklamácia bola rýchlo vybavená a produkty som obdržalá po doručení reklamačného balíka na druhý deň :)

Katarína Mišková
Zákaznik
Vďaka návodom v článkoch som si dokázal sám dokončiť a následne odkontrolovať terasu. Produkty som objednával z tohto e-shopu a zatiaľ všetko fajn.

Pavol Koščo
Zákaznik
Pán bol veľmi ústretový a naviedol ma na kalkuláčku, ktorá mi krásne vypočitalá koľko čoho budem potrebovať a čo má to bude stáť. Veľka spokojnosť

Matúš Muškát
Zákaznik

Neváhajte nás kontaktovať