Všetky produkty

V modernej výstavbe sa s termínom hydroizolácia stretávame pravidelne. Dnes sa takmer žiadna budova nezaobíde bez hydroizolácie. Hydroizolačné riešenia sa musia vyrovnať s atmosférickými vplyvmi, ako je dážď sneh a iné. Musia čeliť hydrogeologickým vplyvom, a teda podzemnej a kapilárnej vode. V neposlednom rade sa stretávame aj s riešením zameraným na technologickú vodu v kúpeľniach, práčovniach, kuchyniach a pod. V nasledujúcich odsekoch predstavíme nenáročné a najčastejšie používané riešenie, ktoré si hravo poradí so strechami, balkónmi, terasami a kúpeľňami.

Je tu 13 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 13 položiek

Aktívne filtre

DuroDACH-S – Tekutá polyuretánová hydroizolácia

DuroDACH S je vysoko kvalitná bezšvová hydroizolácia na báze xylénu, ktorá ponúka širokú škálu využitia a spoľahlivú ochranu pred vlhkosťou. Je navrhnutá s ohľadom na jednoduchú aplikáciu a dlhodobú odolnosť voči poveternostným vplyvom. Táto polyuretánová zmes je ideálna nielen pre strechy a terasy, ale aj pre ďalšie povrchy, kde je potrebná vodotesnosť a ochrana pred únikom vody.

Cena 17,00 €

DuroDACH TOP-S – Polyuretánový náter

DuroDACH TOP-S je vysoko kvalitný, za studena nanášaný, jednozložkový polyuretánový povlak na báze xylénu, ktorý sa používa ako uzatváracia vrstva v systéme DuroDACH. Tento náter vytvrdzuje pomocou vlhkosti zo vzduchu. DuroDACH TOP-S sa vyznačuje vysokou mechanickou, tepelnou, chemickou odolnosťou a odolnosťou voči náročným poveternostným podmienkam pri veľmi nízkych aj vysokých teplotách.

Cena 171,00 €